Re-Trouvé by Emu: veistoksellinen ulkokalustesarja hienostuneeseen ulkoruokailuun
Hintamme? Esimerkki:

Re-Trouvé


Re-Trouvé

Re-Trouvé, jonka on suunnitellut Patricia Urquiola Emulle, tuo klassiset taotun raudan muodot nykyaikaan veistoksellisella eleganssilla. Kokoelman tunnistettavat ristikkokuviot ja virtaavat muodot tuovat pehmeyttä ulkotuoleihin ja -pöytiin, jotka on valmistettu kestävästä jauhemaalatusta teräksestä.
Pyöreä ruokapöytä ja puutarhatuolit ilmentävät perinnettä ja uudistusta – ne sopivat yhtä hyvin hienostuneille terasseille kuin huippuluokan ravintolaympäristöihin. Tekninen kangaspehmuste on saatavana lisävarusteena mukavuuden maksimoimiseksi säätä unohtamatta.
La Mercanti tarjoaa Re-Trouvé-sarjan heille, jotka etsivät muotoilukalusteita ulkotilaan, jotka eivät vain täytä tilaa vaan määrittelevät sen. Konsulttimme auttavat viimeistelyjen, kokoonpanojen ja kangasvaihtoehtojen räätälöinnissä – niin intiimiin sisäpihasisustukseen kuin avarille kattoterasseille.
Re-Trouvé ei ole vain puutarhakalustesetti, vaan kertomus materiaalien hallinnasta ja ajattomasta estetiikasta. Toimiva ja runollinen – se puhuttelee niitä, jotka näkevät ulkoelämän osana kulttuurista identiteettiä ja esteettistä hillittyä tyyliä.
- Osta La Mercanti - Miksi
- Katso, mitä Asiakkaamme sanovat meistä
- Päämaja Yhteystiedot
Real reviews:
London - 5 ⭐Varsova - 5 ⭐
Amsterdam - 5 ⭐
Mistä löydän La Mercantin asiakasarvostelut?
Voit lukea aitoja arvosteluja asiakkailtamme Suomesta ja ulkomailta – mukaan lukien yritykset, arkkitehdit ja sisustussuunnittelijat, jotka ovat valinneet La Mercantin italialaisiin toimistokalusteisiin.



